Vens i parlem?

El pròxim divendres dos de desembre iniciem el curs intensiu de valencià en la nostra associació.

Els nostres objectius principals son que l’alumnat participant puga aprendre vocabulari bàsic i quotidià, per a això oferirem recursos pràctics i adaptats al nivell de l’alumnat.
Farem exercicis orals i escrits per a refermar els contiguts treballats, aixi com eixides o activitats que puguen reforçar l’aprenentage.

Serà Rosa, treballadora de la nostra associació al costat de Mª José mestra voluntària les encarregades d’impartir aquest curs que acosta a les persones usuàries a la nostra terra i la nostra cultura, la valenciana; perquè no hi ha res millor que sentir-se com a casa
Esperem que este curs d’iniciació siga un espai també de trobada i que és fomente la participació activa de l’alumnat en les sessions plantejades.
Este curs esta cofinanciat per la Generalitat Valenciana,  Vicepresidencia i Conselleria d’Igualtat i Polítiques inclusives, l’Ajuntament de Valencià , Regidoria de Benestar i Drets Socials y la Diputació de València.
Si tens interés a participar, encara estas a temps, pots posar-te en contacte amb el nostre servici de Primera Acollida i t’informarem.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, ACEPTAR

Aviso de cookies