Tornem

Este divendres hem représ les classes de valencià. Després d’unes llargues i merescudes vacances, els nostres alumnes tornen amb moltes ganes d’aprendre.

El trimestre passat concloíem amb una visita al Museu Faller on vam conéixer un poc més de la llengua i la cultura valenciana. A més, vam fer una prova oral i escrita en la que els nostres alumnes van demostrar tot el que han aprés fins ara. Ells estan molt contents amb els resultats i nosaltres també!

Ara ens espera un nou trimestre carregat de diverses activitats que fan que aprendre valencià siga més fàcil i divertit.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, ACEPTAR

Aviso de cookies